Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

4D Cityscape Puzzle Toronto

prodej skončil
Značka
Kód výrobce
CSP GK2010
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

Poznávejte slavná místa a budovy Toronta!

Postavte si mapu/maketu slavného města, včetně všech jeho historických i současných staveb a poznávejte, jak se metropole měnila v průběhu let. Je jen na Vás jestli si sestavíte, jak vypadalo Toronto během britsko-americké války nebo například v době velké hospodářské krize. Jednotlivé vrstvy se skládají na sebe a čtvrtou dimenzí je pak čas.

  • 4D PUZZLE: 1. První puzzle/vrstva - historie z období před stovkami let - Toronto 1842 2. Druhé puzzle/vrstva - současnost (jak vypadají města a státy v 21. století). Druhé puzzle se pokládá na první vrstvu, má výřezy pro přírodní úkazy (řeky, hory). Je z měkké pěny (vysoké 1cm), aby se do ní mohly vkládat budovy. 3. Třetí puzzle/vrstva - doplnění památek a budov Toronto - 1899, pokládá se na druhou vrstvu. 4. Čtvrtá dimenze/vrstva - čas. Můžete vidět, jak se města vyvíjela v čase. Sestavte si Londýn ve 12 století nebo jak vypadal Řím před naším letopočtem). Postupujte chronologicky a přidávejte budovy tak, jak byly skutečně postaveny. Velmi podrobné mapy měst - ulice, parky, ostrovy, silnice, železniční dráhy. Stavíte si maketu daného města, státu. Obsah balení: 1. díly pro první, historickou vrstvu 2. díly pro druhou, současnou vrstvu. 3. budovy pro třetí vrstvu 4. plakát historických údálostí a seznam památek a budov
  • Celkem 1.081 dílů Rozměry po složení: 48 x 48 x 10 (vysoké) cm
  • Vzdělávací hračka - poznávejte a zjišťujte: Jak se města a státy vyvíjely a rozvíjely? Jak se vyvíjela architektura během stovek let? Jaké historické události se staly v daném místě? Co je unikátní? 3 puzzle v 1, které baví a vzdělávají. Zároveň je jen na Vás, jak konečné puzzle bude vypadat. Co je 4 dimenze? Již Albert Einstein řekl, že čtvrtou dimenzí je čas. Sestavujte si města tak, jak vypadala v jednotlivých stoletích, jaké budovy a s jakou architekturou v té doby byly aktuální.
Počet dílků 1081
Rozměr po sestavení (cm) 48 x 48 x 10 cm
Vhodné od 8 let
Pohlaví Unisex
záruka 2 roky

Ke stažení