Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Albi Kouzelné čtení Kniha Hravá přírodověda

Dostupnost
Skladem 5 a více kusů
U Vás již 29.11.
Sleva 11%
399 Kč
355 Kč
Značka
Kód výrobce
ALB J73
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží
Tento produkt si již zakoupilo 77 zákazníků

UPOZORNĚNÍ: Tato kniha funguje pouze s elektronickou tužkou ALBI (není součástí balení).

Interaktivní mluvící dětská kniha Hravá přírodověda z edice Kouzelné čtení seznámí děti od 6 let se základy přírodovědy.

Děti si v knize s žaludem Vendelínem projdou různými biotopy a jejich základními složkami. Vendelín jim prozradí co je živá a neživá příroda, jak se vyvíjí motýl, co je to potravní řetězec, jaké se u nás nacházejí horniny, co se dozvíme z letokruhů stromů a spoustu dalšího. V knize Hravá přírodověda nechybí kvízy ve 3 obtížnostech. Děti si tak můžou vybrat obtížnost a ověřit si, co si z knihy zapamatovaly. Těšit se můžete také na dialogy a básničky, které děti uslyší nejen od vypravěčů, ale i od samotného Vendelína. Kniha Hravá přírodověda obsahuje přes 2800 zvuků a textů.

Knihu namluvili Jaroslav Plesl, Veronika Khek Kubařová a Václav Neužil.

Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete elektronickou tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba.

Kouzelné čtení je určeno dětem v předškolním věku, tak dětem starším, ale bezpochyby zaujme i dospělé. Díky speciální technologii mohou knihy plně využívat i děti v předškolním věku, které ještě číst neumí. Samy si tak mohou „přečíst“ pohádku nebo se hravou formou naučit poznávat barvy, čísla, písmena či nejrůznější tvary.

záruka 2 roky
Vhodné od 6 do 12 let
Šířka balení 23.00 cm
Výška balení 27.00 cm
Délka balení 1.10 cm
Hmotnost balení 0.44 kg
Pohlaví Unisex
Věk Předškolák (3-5 let)

Ke stažení

Související produkty