Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Big Bobby Bob na sníh červený - Poškozený obal

doprava zdarma
akce
prodej skončil
Značka
Kód výrobce
BIG B 56920_OBAL
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

BIGdětské sáňky Bobby Bob jsou krásná hračka do sněhu vhodná pro děti od 4 do 10 let. Sáňky pro děti mají červenou barvu s bílými proužky, takže vyniknou na každém zasněženém kopci. Nejnovější ergonomický design zaručuje maximální zábavu na sněhu, zaujme každé dítko. Co dělá tento sněžný dopravní prostředek opravdu impozantním je mnoho zajímavých funkcí. Tlumiče a kovová skluznice zajistí snadnou a hladkou jízdu, vbudována trubka posiluje bezpečnost během jízdy, řídítka jsou ergonomicky tvarované. Na sáňkách se dá jezdit klasicky vsedě, ale i klečet, takže sněžné dobrodružství mohou být ještě zajímavější a vzrušující. Dětské sněžné sáňky jsou vysoce kvalitní, mrazuvzdorné, odolávají teplotám do -20°C. Big Bobby Bob dosáhli v testech bezpečnosti Bild am Sonntag a Focus vynikající výsledky, proto je tato zimní hračka nejen zábavná, ale i bezpečná.

Dětské sáňky jsou skvělá hračka na zimu, při které se děti ve sněhu zabaví dlouhé hodiny. Ale takové outdoorové hračky mají i mnoho dalších významů. Prostřednictvím dětských sáněk se rozvíjejí pohybové dovednosti dětí, posiluje se svalstvo na nohou i rukou. Rychlou jízdou po kopcích se posiluje i odvaha dětí, při společných zimních radovánkách si děti budují přátelství a kamarádství, na které mohou vzpomínat po dlouhá léta. Dále se rozvíjí i jemná a hrubá motorika dětiček. Dětská zimní hračka je ideální dárek pro všechny děti, které mají rády sníh, zimu a pobyt na čerstvém vzduchu. Robustní konstrukce umožňuje nosnost až do 60 kg, díky syntetickým materiálem jsou sáňky pro děti maximálně odolné. Rozměry dětské hračky na zimu jsou 93*50*38 cm. V přední část mají sáňky lano, které se dá připevnit na nějaký rychlejší stroj do sněhu nebo pomocí něj můžete své děti jednoduše táhnout do kopce.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Na dětskou hračku je poskytnuta záruka 3 roky a plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračka je krásná a zářivá přesně jako v první den. Německý výrobce je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste během hry nikdy nemuseli bát o své ratolesti.

POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.

Věk od 4 do 10 let
Hmotnost balení 6.00 kg
Délka (cm) 93 cm
Hmotnost (kg) 4.6 kg
Nosnost (kg) 60 kg
Šířka (cm) 38 cm
Výška (cm) 50 cm
Pro koho Předškoláky, Kluky a holky
záruka 2 roky

Ke stažení