Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Big Power Nákladní vůz s kontejnerem

akce
prodej skončil
Značka
Kód výrobce
BIG 55817
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

BIG Power nákladní vůz s kontejnerem je krásná a kvalitní hračka pro děti. Dětský náklaďák má gumová kola, díky kterým dítě při hře nepoškrábe podlahu. Pracovní stroj pro děti v krásném žlutém provedení je vyroben z kvalitního plastu v Německu. Auto má pohyblivé rameno s kontejnerem přizpůsobeným pro dětské ručky. Rameno se dá sklopit, čímž se kontejner položí až na zem. Dětský náklaďák je skvělou hračkou pro děti od dvou let, neobsahuje malé části a je určen pro hru uvnitř i venku. Tento náklaďák s pohyblivými částmi rozvíjí dětskou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení.

Dítě se dokáže hrou s pracovním strojem - náklaďákem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dítě si při hře neublíží. Dětský náklaďák je dlouhý až 31,5 cm. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě znečištění ji můžete velmi jednoduše umýt pod tekoucí vodou, aby se dítě mohlo dále hrát s čistou hračkou. Náklaďák BIG je chráněn ÚV stabilizátory, takže hračka lety neztratí na kráse barev ani když se bude používat venku v pískovišti. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů.

Náklaďák BIG je testován německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland a vyroben v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost - přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky detí - to je značka BIG.

Délka (cm) 30 cm
Šířka (cm) 21 cm
Výška (cm) 26 cm
Věk od 2 do 5 let
Země původu EU
Pro koho Kluky, Nejmenší (1-3 roky)
záruka 2 roky

Ke stažení