Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Brio Koňská trénovací sada - Poškozený obal

akce
Dostupnost
Skladem 5 a více kusů
U Vás již 25.1.
Sleva 35%
459 Kč
295 Kč
Značka
Kód výrobce
BRI 33795_OBAL
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží
  • Rozměr: 28,5x14,5x9 cm
  • Věk: 3+

Sada dostihové závody

Ve městě se chystá velká koňská přehlídka. Skákání přes překážky pro publikum, které přivezl vlak. Sada obsahuje překážky, koně, figurky, stojany, přívěs na přepravu koní, lavičky pro publikum. Sada obsahuje vše dle obrázku.

Tradiční švédský výrobce nejen dřevěných hraček, u nás snad nejvíce známých dřevěných vláčkodráh, jejich příslušenství od různých typů kolejnic přes železniční stavby až po lokomotivy a vagónky.Historie značky BRIO se začala psát již v roce 1884 zakladatelem jménem Ivar Bengtsson. Dnes je BRIO globální společnost, která vlastní jak značky Brio, Alga, Simo a Carena. Společnost BRIO je rozdělena do dvou divizí: BRIO TOY a BRIO BABY. BRIO TOY je distributorem hraček pro severní evropský trh. Výrobky jsou nakupovány od dodavatelů a distribuovány prostřednictvím specializovaných obchodů konečným spotřebitelům. BRIO BABY vyvíjí, vyrábí a prodává kočárky a příslušenství, autosedačky a dětské nábytek.

POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.

Vhodné od 3 let
Šířka balení 22.3 cm
Výška balení 13.3 cm
Délka balení 4 cm
Hmotnost balení 0.01 kg
Pohlaví Kluk
Věk Předškolák (3-5 let)
materiál Dřevo
záruka 2 roky

Ke stažení