Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Dino Princezny Kouzelné okno - dětská hra

Dostupnost
Dočasně nedostupný
299 Kč
Značka
Kód výrobce
DIN 623651
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

Na krásné princezny je vždycky radost pohledět. Ale kam se nejraději zahledí ony samy? Ve hře Kouzelné okno zjistíte, že se nejčastěji nechají nachytat, jak se zálibně dívají do zahrady. Nikdy se ale nestane, že by vykukovaly všechny najednou. Jaké princezny jsou vidět právě teď?

Děti při hledání princezen musí zapojit logické myšlení a také bystrost. Vítězí ten, kdo jako první odhalí správné pořadí princezen, které jsou zrovna v oknech. Pravidla umožňují volit různou obtížnost podle schopností hráčů.

Navštivte pohádkový svět plný víl a princezen. Svět, kde se zastavil čas a kde dobro vždy vítězí nad zlem. Oblíbené příběhy z dílny Walta Disneye znají snad všechny děti. Téměř každý alespoň někdy pomáhal Popelce s úkoly, aby se včas dostala na ples, snažil se odehnat zlou královnu, aby nepodala otrávené jablko Sněhurce, chtěl odstranit všechny hroty, aby se Růženka nepíchla do prstu, proháněl se hlubinami s mořskou vílou Ariel, proletěl se na létajícím koberci s princeznou Jasmínou, vynalézal nové věci s vílou Zvonilkou a navštívil mnoho dalších pohádkových příběhů. Nechte se znovu a znovu okouzlit krásou Disney Fairies a Princess.

  • Rozměry balení (š v h): 20 x 29,5 x 6,5cm
  • Rozměry hrací desky (š v): 28 x 42cm
  • Počet hráčů: 2
  • Obsah balení: 1 herní plán, 119 žetonů (77 s princeznami, 42 hodnotících s motýli a zámky), 1 kartonová krycí stěna KOUZELNÉ OKNO

Cena je uvedena za 1 balení hračky

Hračka je vhodná pro děti od 4 letDINO Hra WD Princezny kouzelné okno8590878623651

záruka 2 roky
Věk od 4 let
Šířka balení 20 cm
Výška balení 29.5 cm
Délka balení 6.5 cm
Hmotnost balení 0.65 kg
Pro koho Holky

Ke stažení