Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Djeco Výtvarná sada Pohádkové legendy

prodej skončil
Značka
Kód výrobce
DJE DJ08643
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

Výtvarná sada s fixami - Djeco - Pohádkové legendy

Výtvarná sada vhodná pro dívky 9-15 let. Sada obsahuje speciální dvouhrotové fixy, z jedné strany linka pro detailní kresbu, z druhé štětec pro větší plochy. Vyrobené obrázky se dají zarámovat a stanou se překrásnou dekorací v dětském pokoji. Designová krabička poslouží na úschovu různých holčičích pokladů.

Sada obsahuje: 4 předtištěné předlohy 8 ks speciálních fixek návod

Rozměr krabičky: 16,5*23*4cm

Co rozvíjí:

Výtvarná sada rozvíjí u dětí kreativitu, představivost,zručnost a motoriku. Čas, který rodiče věnují dětem kreativními hrami pomáhá v rozvoji jeho osobnosti.

Kvalita, originalita, dokonalé zpracování. Přesně takové jsou hračky a hry od francouzské značky Djeco. Pokud chcete pro své děti to nejlepší, vybírejte právě u Djeca. Značka Djeco sbírá řadu ocenění nejen po světě, ale i u nás. Některé její výrobky získaly prestižní ocenění Hračka roku či Správná hračka.

Djeco se specializuje na kvalitní dřevěné hračky, didaktické hračky a hry, kreativní sety pro malé i velké, puzzle s originálními ilustracemi, společenské hry a v neposlední řadě na luxusní designové doplňky do dětských pokojíčků.

záruka 2 roky
Věk od 7 do 13 let
Šířka balení 16.5 cm
Výška balení 23 cm
Délka balení 4 cm
Pro koho Holky

Ke stažení