Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Djeco Výtvarná sada Příběh princezny

Dostupnost
Skladem 1 kus
U Vás již 8.6.
559 Kč
Značka
Kód výrobce
DJE DJ08791
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

Výtvarná sada s razítky - Djeco - Příběh princezny

Výtvarná sada vhodná pro starší holčičky od 6 do 11 let. Pomocí této sady šikulové vyrobí svou vlastní knížku s  příběhem o princeznách. Děti mohou použít i svojí fantazii a společně si pak originální knížku můžete přečíst. Svolejte všechny princezny, bál právě začíná. Pomocí šablonek a razítek sestav svůj vlastní příběh.

Co obsahuje: 3 archy šablon s motivem princezen, zámků a květin sešítek, do kterého mohou děti vytvořit vlastní příběh 10 razítek opět s motivy princezen razítkovací polštářek podrobný ilustrovaný návod

Rozměr krabičky: 23,5*23*4cm

Co rozvíjí:

Výtvarná sada rozvíjí u dětí kreativitu, představivost, zručnost a motoriku. Čas, který rodiče věnují dětem kreativními hrami pomáhá v rozvoji jeho osobnosti.

Kvalita, originalita, dokonalé zpracování. Přesně takové jsou hračky a hry od francouzské značky Djeco. Pokud chcete pro své děti to nejlepší, vybírejte právě u Djeca. Značka Djeco sbírá řadu ocenění nejen po světě, ale i u nás. Některé její výrobky získaly prestižní ocenění Hračka roku či Správná hračka.

Djeco se specializuje na kvalitní dřevěné hračky, didaktické hračky a hry, kreativní sety pro malé i velké, puzzle s originálními ilustracemi, společenské hry a v neposlední řadě na luxusní designové doplňky do dětských pokojíčků.

záruka 2 roky
Věk od 6 let
Pro koho Holky
Délka balení 23 cm
Šířka balení 23 cm
Výška balení 4 cm

Ke stažení