Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Ecoiffier Nářadí v kufříku

prodej skončil
Značka
Kód výrobce
ECO E 2403
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

Écoiffier dětský kufřík s nářadím Mechanics je krásná hračka vhodná pro chlapce od 18 měsíců. Součástí dětského kufříku je 20 kusů plastového nářadí, například kladivo, vrtačka, různé matice. Takové sadě neodolá žádný malý opravář, může pomáhat s opravou různých věcí v domácnosti či venku spolu s tatínkem. Dětské nářadí v kufříku je laděno v modré barvě, je vyrobeno z pevných a odolných materiálů pro maximální bezpečnost během her dětí.

Dětské nářadí je sice velmi zábavná hračka, která upoutá každé děťátko, ale má i jiný, možná důležitější význam. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Rostou nejen fyzicky, ale i mentálně. Dále se prostřednictvím dětského nářadí rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci, chtějí se postarat o svou rodinu pomoci tatínkovi nebo mamince v domácnosti.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Rozměr (cm) 25,5 x 23,5 x 7 cm
Věk od 18 měsíců
Země původu EU
záruka 2 roky
Pro koho Kluky, Nejmenší (1-3 roky)

Ke stažení