Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Fisher Price Mašinka Tomáš Malé kovové mašinky Harold

Odolné kovové vláčky z řady Mašinka Tomáš a jeho přátelé právě přijíždí do tvého depa! Své oblíbené hrdiny můžeš díky jejich speciálním plastovým konektorům spojovat s ostatními lokomotivami či nákladními vagónky z této edice. Odolné kovové vláčky z řady Mašinka Tomáš a jeho přátelé právě přijíždí do tvého depa! Své oblíbené hrdiny můžeš díky jejich speciálním plastovým konektorům spojovat s ostatními lokomotivami či nákladními vagónky z této edice.

Chceš zažít pořádná železniční dobrodružství? Pak jsou pro tebe tyto úžasné vláčky správnou volbou! Vytvoř jeden super dlouhatánský vlak. Mašinky jsou kompatibilní s železničními tratěmi a ostatními hracími sety Mašinka Tomáš a jeho přátelé. Hračky rozvíjí hrubou motoriku dětí a inspirují jejich představivost.

Věk: 3+ ! Uvedení nové řady Thomas&Friends Adventures na trh. Jedná se o náhradu za produktovou řadu Take n´play. Nové mašinky a vagónky z řady Adventures se oproti TnP nepropojují magnetem nýbrž háčkem, díky tomu lze vytvořit delší soupravu s více mašinkami, aniž by se během jízdy rozpojovala !

záruka 2 roky
Rozměr (cm) 8 x 3 x 4 cm
Vhodné od 3 let
Pohlaví Kluk
Věk Předškolák (3-5 let)

Ke stažení