Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Geomag Mechanics 103 dílků

prodej skončil
Značka
Kód výrobce
GEO 726
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

Stavebnice GEOMAG - Mechanics 103 dílků obsahuje 18 magnetických tyčinek, 35 poniklovaných kuliček, 2 věžičky a 48 plastových součástek. Stavebnice Geomag Mechanics využívá prvky klasických stavebnic Geomag v kombinaci s ozubenými koly. Děti si tak zábavnou formou vyzkouší kombinaci mechaniky a magnetismu. Stavebnice je vhodná pro děti od 5 let.

Počet tyčinek: 18 (6cm)

Počet kuliček: 35

Počet dalších součástek: 50

GEOMAG je švýcarská konstrukční stavebnice, která umožňuje stavbu nejrozmanitějších tvarů, objektů a obrazců. Základním stavebním prvkem jsou magnetické tyčinky s plastovým nebo fosforovým potahem a poniklované kuličky o průměru 12,7 mm. Další prvky stavebnice jsou základové desky a dělící plastové panely (výplně).

Stavebnice GEOMAG lze využít nejenom na hraní, ale i jako atraktivní učební pomůcku ve školách. GEOMAG podporuje tvořivost, představivost, jemnou motoriku a kombinační schopnosti.

Stavebnice GEOMAG je vyrobena s švýcarskou přesností, v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními kritérii kvality a bezpečnosti, je zdravotně nezávadná a má vynikající odolnost proti opotřebení. ilustrační video magnetické stavebnice Geomag ilustrační video magnetické stavebnice Geomag Wheels

záruka 2 roky
Vhodné od 5 let
Počet dílků 103
materiál Magnet
Šířka balení 22 cm
Výška balení 5 cm
Délka balení 38 cm
Hmotnost balení 0.91 kg
Pohlaví Kluk
Země původu Švýcarsko

Ke stažení