Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Hasbro Monopoly - banking - banka hra 00114

prodej skončil
Značka
Kód výrobce
PRK 00114122
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží
Jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších moderních strategických her. Kompletně česká verze. Trvale oblíbená hra vytvořená v Americe ve třicátých letech minulého století, v období světové hospodářské krize. Baterie 2x AAA nejsou součástí.

Začátek je na políčku Start, ze které ho se figurka každého hráče pohybuje dokola po hracím plánu. Kupuje a prodává parcely, staví na nich domy a hotely, které v dalším kole přinášejí výnosy. Hráči, kteří se zastaví na vašem pozemku vám musí zaplatit nájem! A 20 000 korun si můžete vybrat pokaždé, když procházíte startem. Na rozdíl od klasické hry Monopoly (kde se platí herními penězi) se ve hře Monopoly Banka používají platební karty a platí se bezhotovostně. Úspěch ve hře Monopoly záleží na výhodných spekulacích, rozumných investicích a výhodných obchodech. I když zrovna štěstí nepřeje, lze využít hypoték a obchodního partnerství s ostatními hráči.
Herní materiál je kompletně v českém jazyce. Obsahuje herníplán, deset figurek, 28 karet Kupní smlouva, 16 karet Šance, 16 karet Pokladna, 32 domečků, 12 hotelů, 2 kostky, platební karty a bankomat-kalkulačku.
Pro 2 a ž 8 hráčů od 8 let, velmi dlouhá hra, může trvat i déle než dvě hodiny.

Počet hráčů (od) 2 od
Počet hráčů (do) 8 do
Doba hry (min) 90 min
Věk od 8 let
záruka 2 roky

Ke stažení