Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

LAMAX reproduktor Sphere SP-1

Dostupnost
Skladem 1 kus
U Vás již zítra
Sleva 4%
499 Kč
475 Kč
Značka
Kód výrobce
LAM SPHERESP1
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

tion__short-tail-desc">

Parametry LAMAX Sphere SP-1

Popis produktu

Pokud si svou oblíbenou hudbu nechcete nechávat jenom pro sebe a líbí se vám představa spontánní párty nastartované prakticky kdekoliv, pravděpodobně oceníte jeden z nejdostupnějších přenosných reproduktorů české společnosti Lamax, který se zaměřil na kompaktní zpracování a nízkou hmotnost, aby docílil maximální mobility. Překvapivě se však miniaturizace podařila bez ústupků v oblasti kvality zvukového projevu, který svou hlasitostí dokáže bez problému ozvučit nejbližší okolí. Příjemným zpestřením je dále možnost handsfree hovorů pomocí integrovaného mikrofonu, praktické FM rádio a své využití najde i slot pro paměťové karty Micro SD, který z reproduktoru rázem udělá samostatný MP3 přehrávač.

Malý rozměry, velkolepý zvukem

Přestože se jedná o jeden z nejmobilnějších a nejskladnějších bezdrátových reproduktorů, dokáže vás model Sphere SP-1 překvapit jak svou hlasitostí, tak i kvalitou hudebního přednesu. I takto malý reproduktor, který se dá přibalenou karabinou připnout třeba na batoh či za opasek kalhot, může bez problému ozvučit své nejbližší okolí.

Definice volnosti

Díky léty prověřenému bezdrátovému přenosu skrze technologii Bluetooth 2.1, která je kompatibilní i se staršími zařízeními, se snadno a spolehlivě spojíte se svým mobilem či notebookem až na vzdálenost 20 metrů. Pokud vaše zařízení bezdrátový přenos nepodporuje, stále máte možnost spojit se s ním pomocí klasického 3,5mm audio kabelu.

Nečekaná výbava

Tak jako u ostatních produktů značky Lamax, i v případě modelu Sphere SP-1 se díky integrovanému mikrofonu můžete těšit na možnost handsfree hovorů, které lze přijmout jediným stiskem tlačítka. Bonusem navíc je vestavěný digitální tuner FM rádia s pamětí na vaši oblíbenou stanici a možnost přehrávání hudby z vložené Micro SD karty. Jelikož na reproduktoru najdete výstup na sluchátka, můžete jej využívat i jako samostatný MP3 přehrávač.

záruka 2 roky
Baterie Jsou součástí balení
Délka balení 5 cm
Šířka balení 11 cm
Výška balení 15 cm
Pro koho Kluky a holky
Rozměr (cm) 7 x 4 cm

Ke stažení