Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Larsen Puzzle Mapa Evropy geografická

prodej skončil
Značka
Kód výrobce
LRN 22170
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

Jak dobře znáš Evropu?

Poskládej si puzzle s geografickou mapou Evropy. Zábavná forma zeměpisu, kdy si dítě pomocí skládání puzzle zapisuje do paměti pozice jednotlivých evropských států.

Dílky odpovídají hranicím jednotlivých zemí a navíc jsou mezi nimi ukryta i zvířátka spolu s jedním známým evropským monumentem - poznáš kterým? Texty zobrazené na puzzle jsou v angličtině.

Puzzle nemá standardní tvar dílků jak je známe z klasického skládání, ale obrázek je složen z částí nepravidelného tvaru bez zámků, jakoby jej někdo rozpraskal.

Puzzle LARSEN má pevný okraj, aby bylo pro děti skládání jednodušší, a zespodu jsou otvory pro snadné vyjmutí dílků. Díky deskovému provedení se puzzle LARSEN dobře skladuje. Obrázky jsou graficky velmi poutavé, každý dílek je rozdílný a originální, čímž vybízí děti skládat jednotlivé motivy znovu a znovu.

Norský výrobce LARSEN s dlouholetou tradicí (první puzzle uvedl již v r.1953) se specializuje především na výrobu dětských vzdělávacích deskových puzzle. S tímto úzkým zaměřením se stal špičkou ve svém oboru, výrobky vyrábí až v 18 různých jazycích včetně češtiny. LARSEN má ve své nabídce více než 300 deskových puzzle a vyváží do více než 30 zemí světa.

záruka 2 roky
Věk od 7 let
Počet dílků 87
Rozměr (cm) 36,5 x 28,5 cm
Pro koho Kluky a holky
Země původu Norsko

Ke stažení