Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Larsen Puzzle Sčítání do 10 II.

Dostupnost
Skladem 3 kusy
U Vás již 27.8.
Sleva 16%
149 Kč
125 Kč
Značka
Kód výrobce
LRN 24013
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

Výukové puzzle, se kterým se děti učí jednoduché počty zábavnou formou. Početní úloha je znázorněna jak čísly, tak i graficky. Obtížnost puzzle je daná tím, že se nedoplňuje výsledek, nýbrž jeden ze sčítanců, čímž je zároveň nenásilně procvičováno i odčítání. Děti má za úkol doplnit chybějící dílek s číslem a odpovídajícím počtem koleček, přičemž dílky lze umístit pouze v případě, že je úloha vyřešena správně.

Puzzle LARSEN má pevný okraj, aby bylo pro děti skládání jednodušší, a zespodu jsou otvory pro snadné vyjmutí dílků. Díky deskovému provedení se puzzle LARSEN dobře skladuje. Obrázky jsou graficky velmi poutavé, každý dílek je rozdílný a originální, čímž vybízí děti skládat jednotlivé motivy znovu a znovu.

Norský výrobce LARSEN s dlouholetou tradicí (první puzzle uvedl již v r.1953) se specializuje především na výrobu dětských vzdělávacích deskových puzzle. S tímto úzkým zaměřením se stal špičkou ve svém oboru, výrobky vyrábí až v 18 různých jazycích včetně češtiny. LARSEN má ve své nabídce více než 300 deskových puzzle a vyváží do více než 30 zemí světa.

záruka 2 roky
Věk od 6 let
Počet dílků 10
Rozměr (cm) 36,5 x 28,5 cm
Pro koho Kluky a holky, Předškoláky
Země původu Norsko

Ke stažení