Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

LEGO® DUPLO® Town 10947 Závodní auta

Dostupnost
Skladem 5 a více kusů
U Vás již 8.12.
Sleva 25%
1 199 Kč
895 Kč
Značka
Kód výrobce
LEG 10947
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

Závodní auta z řady LEGO® DUPLO® Město je pestrá stavebnice, s níž si malí závodníci užijí hromadu kreativní legrace – a také je ideální pro hraní ve více lidech.

Součástí stavebnice jsou DUPLO® figurky závodníka a závodnice s helmami, 2 auta s technologií Push-and-Go a doplňky, včetně trofeje, vlajek, nabíjecí stanice, kuželů a výbavy pro údržbu aut.

Společné sdílení nápaditých příběhů ze závodiště, kde vás vždy čeká spousta zábavy, rozvíjí sociální a emoční dovednosti předškoláků a také cvičí jejich kreativitu a jemné motorické dovednosti.

Tato všestranná, pestrobarevná a tvořivá stavebnice přináší dětem od 2 let jak zábavu, tak učení se novým věcem. Rodičům pak umožní prožívat významné vývojové milníky spolu s jejich předškolákem.

Model měří přes 19 cm na výšku, 50 cm na šířku a 25 cm do hloubky a můžete jej neustále přestavovat k obrazu svému nebo kombinovat s ostatními hračkami LEGO® DUPLO®.

V návodu na stavění naleznete také zábavný obrázkový příběh, v němž figurují prvky ze stavebnice a který kreativní stavění a hraní obohatí o špetku legrace.

2 závodní auta mají mechanickou nápravu a stačí je potlačit, aby se rozjely – nejsou zapotřebí žádné baterie!

Všechny stavebnice LEGO® DUPLO® byly odborně navrženy tak, aby s pomocí nápaditých prvků podněcovaly k neomezenému hraní, které podporuje vývoj a které si mohou děti užívat spolu se svými rodiči.

Stavebnice LEGO® DUPLO® splňují ty nejvyšší oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je pro malé ručky snadné kostky uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1969.

Kostky a dílky LEGO® DUPLO® pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné normy vztahující se k bezpečnosti dětí."

Věk: 2+
Materiál: plast
Počet dílků: 44

záruka 2 roky
Vhodné od 2 let
Počet dílků 44
Šířka balení 28.20 cm
Výška balení 7.85 cm
Délka balení 54.00 cm
Hmotnost balení 0.99 kg
Pohlaví Unisex
Věk Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let)

Ke stažení

Rozvoj dovedností na závodní dráze
2 auta s technologií Push&Go a spousta skvělých doplňků inspirují děti k nápaditým hrám, které si mohou užít i s rodiči či kamarády.
Příběhy pro předškoláky
Stavebnice pro děti od 2 let obsahuje 44 dílků – 2 auta, 2 postavy, sestavitelné závodní boxy a pestrou škálu doplňků.

LEGO® DUPLO® Town 10947 Závodní auta

Vzrušující automobilové závody
2 auta s technologií Push&Go děti přenesou na závodní okruh.
Budování schopností
Děti při stavění a hraní rozvíjí jemné motorické dovednosti.
Autentické doplňky
Nechybí trofej, vlajky, nabíjecí stanice, kužely ani nářadí.
Nekonečná zábava s všestrannou stavebnicí
Tato akční hračka podporuje vývoj a poskytuje dětem spoustu herních možností. Navíc ji lze kombinovat s dalšími stavebnicemi.