Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

LEGO Ninjago 70651 Závěrečný souboj v trůnním sále

prodej skončil
Značka
Kód výrobce
LEG 70651
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží
Tento produkt si již zakoupilo 6 zákazníků

LEGO 70651 - Závěrečný souboj v trůnním sále z produktové řady LEGO NINJAGO. Dětské plastové kostky v krabici.

Lloyd je uvězněn ve vězení princezny Harumi v Paláci tajemství. Přidejte se ke Skylor, Nye a Samuraji X na záchranné misi! Prorazte zeď do trůnního sálu a bojujte s princeznou Harumi. Pozor však na její katany a zlaté meče! Odlákejte pozornost, vezměte z tajné přihrádky klíč od vězení a osvoboďte Lloyda. Podaří se vám to včas? To už je jen na vás, fantazii se meze nekladou!

Lego NINJAGO v mžiku vtáhne vaši ratolest do světa plného akce a dobrodružství a dokáže jej zabavit i na celé hodiny! Ninjago vychází z populárního TV seriálu, v němž stateční nindžové bojují proti nepřátelům, kteří se snaží zničit jejich svět. Vaše dítě bude nadšené ze setkání se známými postavičkami a že si bude moci zahrát hru Spinjitzu.

  • Rozměry balení (š v h): 26 x 19 x 6cm
  • Materiál: plast (pvc)
  • Počet dílků v balení: 221
  • Obsah balení: 5 minifigurek - Harumi, Lloyd, Nya, Skylor a Samuraj X, trůnní sál s trůnem a 4 snímatelnými katanami, 2 snímatelnými zlatými meči a tajnou přihrádkou s klíčem k vězení a dýkou sai, funkce proražení zdi, otevírací vězení, zbraně - katana princezny Harumi, Lloydův meč, Nyino kopí, 2 katany, 2 stříbrné hvězdice Skylor, 2 zlaté katany Samuraje X

Cena je uvedena za 1 balení hračky

Hračka je vhodná pro děti od 6 do 14 let

záruka 2 roky
Vhodné od 6 do 14 let
Šířka balení 26.00 cm
Výška balení 19.00 cm
Délka balení 6.00 cm
Pohlaví Kluk
Počet dílků 221

Ke stažení