Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Mattel Barbie Mini Pošta herní set

doprava zdarma ČR
prodej skončil
Značka
Kód výrobce
BRB FHV85
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

Mattel Barbie Mini Pošta herní set

Mini panenka Barbie na cestách přichází se zcela prvním systémem pro pohyb panenek po dráze, který byl vyvinut, aby inspiroval holčičky k vytváření nových způsobů hry.

Barbie a její přátelé se mohou poprvé opravdu pohybovat na skútru. Tento set přináší mnoho nové zábavy při hraní.

Tato malá panenka z kolekce Barbie na cestách má dva balíčky, které potřebuje odeslat poštou! Postav herní set Pošta z kolekce Barbie na cestách a pomoz panence dostat se na poštu a poslat její balíčky.

Herní set obsahuje:

  • 8 pestrobarevných dílů a je jen na tobě, jak díly poskládáš dohromady. Jednoduše díly secvakni dohromady, umísti doplňky a vytvoř dráhu.
  • Skútr poháněný motorkem, který díky pohonu na baterie opravdu jezdí. Skútr je navíc vybaven odnímatelným vozíkem, díky kterému můžeš na poštu dovést ještě více balíčků.
  • Kromě skútru na tebe čekají i doplňky, které ukrývají 6 překvapení. Projeď s panenkou Barbie® na skútru kolem nich a sleduj, jak se pohyblivé doplňky jako například vstupní brána, semafor nebo stopka roztočí.
  • Malá panenka Barbie® má pružné boky a kolena, která jí umožňují pohodlně se posadit na skútr. Její kývací hlavička přidává celé hře na skutečnosti a každého zaručeně rozesměje.

Jdeme na to, stiskni poznávací značku na zadní straně skútru, bateriemi poháněný motorek naskočí a zábava může začít. Posaď panenku na skútr a zahákni vozík za skútr. Díky klipu na skútru panenka po celou dobu jízdy zůstane na svém místě. Jakmile je vše připraveno, nalož balíčky na vozík, připrav panenku Barbie® a její skútr na dráhu a můžeme vyrazit. Vydej se na poštu, kde na tebe čeká schránka na odkládání balíčků. Až budeš odjíždět, nezapomeň se odhlásit u brány.

Sesbírej všechny hračky a doplňky z kolekce Barbie na cestách a uží si nekonečnou zábavu.

  • Věk: 4+
  • Výška panenky: 8 cm
  • Délka auta, skútr: 9 cm
záruka 2 roky
Věk od 4 let
Šířka balení 30.50 cm
Výška balení 32.50 cm
Délka balení 8.50 cm
Hmotnost balení 0.64 kg
Pro koho Holky, Předškoláky

Ke stažení