Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Mattel Barbie Mini Vozomyčka herní set

Dostupnost
Skladem 3 kusy
U Vás již 14.12.
Sleva 13%
799 Kč
695 Kč
Značka
Doprava
Kód výrobce
BRB FHV91

Mattel Barbie Mini Vozomyčka herní set

Mini panenka Barbie na cestách přichází se zcela prvním systémem pro pohyb panenek po dráze, který byl vyvinut, aby inspiroval holčičky k vytváření nových způsobů hry.

Barbie a její přátelé se mohou poprvé opravdu pohybovat v autě. Tento set přináší mnoho nové zábavy při hraní.

Malá panenka Barbie na cestách se rozhodla dopřát svému autu pořádnou péči v myčce.

Herní set obsahuje:

  • 10 pestrobarevných dílů (a palmy) a je jen na tobě, jak díly poskládáš dohromady. Jednoduše secvakni díly dohromady, umísti doplňky a vytvoř dráhu. 
  • V setu na tebe čeká parádní kabriolet poháněný motorkem, který díky pohonu na baterie opravdu jezdí a doplňky, které ukrývají 9 překvapení. Projeď s panenkou Barbie® v jejím kabrioletu kolem nich a sleduj, co se bude dít.
  • Mezi pohyblivými doplňky na tebe čekají brána, semafor, stopka nebo servisní informační tabule. Všechny tyto doplňky se otáčí, jakmile kolem nich malá panenka Barbie®projede ve svém kabrioletu.
  • Malá panenka Barbie® má pružné boky a kolena, která jí umožňují pohodlně se posadit na skútr. Její kývací hlavička přidává celé hře na skutečnosti a každého zaručeně rozesměje.

Jdeme na to, stiskni poznávací značku na zadní straně kabrioletu, bateriemi poháněný motorek naskočí a zábava může začít. Posaď panenku do auta a vyjeť do vozomyčky, ta je vybavena dvěma otočnými kartáči, které zaručí, že na autě nezůstane jediný flíček. Jakmile budeš odjíždět, nezapomeň zaplatit u brány. Pokud je myčka zrovna plná, usaď panenku Barbie® na lavičku, zpříjemni ji čekání drinkem a nezapomeň ani na sluneční brýle, které jsou tím pravým doplňkem do slunečného počasí každé kalifornské dívky!

Sesbírej všechny hračky a doplňky z kolekce Barbie na cestách a uží si nekonečnou zábavu.

  • Věk: 4+
  • Výška panenky: 8 cm
  • Délka auta, skútr: 9 cm
záruka 2 roky
Věk od 4 let
Šířka balení 38.00 cm
Výška balení 32.50 cm
Délka balení 8.50 cm
Hmotnost balení 0.78 kg
Pro koho Holky, Předškoláky, Panenky

Ke stažení