Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Nuk FC Lahvička na učení 150 ml - Modrá

akce
prodej skončil
Značka
Kód výrobce
NUK 10743392_Modrá
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

NUK FIRST CHOICE Láhev na učení je kojenecká láhev, která miminku usnadňuje přechod od kojení nebo krmení k samostatnému pití. Kojenecká láhev má měkké silikonové nekapající pítko a nemusíte se bát vylití obsahu. Tato láhev má také ergonomicky tvarovaná protiskluzová držátka, takže si dítě může láhev držet samo například i při jízdě v kočárku a bude spokojené, že umí zase něco navíc. Tato řada kojeneckých láhví má k výběru dvě barevné varianty. Láhev neobsahuje Bisphenol-A (BPA) a je vhodná pro děti od 6 měsíců věku.

Balení obsahuje:

PP-láhev šroubovací kroužek těsnící víčko  ochranný kryt

Kojenecké láhve NUK řada FIRST CHOICE

Firma NUK vyvinula novou řadu moderních dětských láhví s ohledem na přání maminek. Kojenecké láhve proto mají široké hrdlo, které Vám umožňuje snadnější plnění a mytí. Láhev má pevně utaženou těsnící podložku, takže s ní dítě může třást, aniž by tekla. Ergonomický tvar umožňuje dítěti snazší uchopení a zvládne ji postavit na podložku, díky širokému dnu.

Ventilační systém NUK

Experti firmy NUK vyvinuli všechny savičky NUK s Ventilačním systémem NUK, který umožňuje regulovat tlak v lahvičce a předchází tak nezdravému polykání vzduchu, kdy při krmení z jiných láhví vzniká v lahvičce podtlak a tím děti pijí s větší námahou. Ventilační otvor na horní straně savičky se automaticky otvírá při poklesu tlaku v láhvi.

SILIKON je čirý, hladký a nestárnoucí materiál a má neutrální chuť. Jedná se o speciálně měkčený materiál a je velmi odolný vůči vysoké teplotě. Na dotek působí umělým dojmem a je o něco tvrdší než latex. Silikon se díky menší elasticitě může snadněji natrhnout nebo poškodit. Vždy při známce opotřebení (dírka, rýha od zoubků) výrobek vyměňte.

Věk od 6 do 18 měsíců
Pro koho Kluky a holky, Miminka (0-12 měsíců)
Barva Modrá
záruka 2 roky

Ke stažení