Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Nuk Nat Sense savičky Silikon 2x 0-6m, vel. M

akce
prodej skončil
Značka
Kód výrobce
NUK 10709285
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží
Tento produkt si již zakoupili 2 zákazníci

Savička NUK Nature Sense, silikonová savička podobná bradavce, M (šest malých otvorů pro umělou kojeneckou výživu), věk 0-6 měsíců, neobsahuje BPA, 2 kusy v balení

  • Několik malých otvorů v savičce poskytuje hladký a přirozený průtok jako mléčné kanálky v matčině prsu
  • Široká a flexibilní opora pro rty s mimořádně jemnou zónou savičky, podobná matčině bradavce
  • Inovativní antikolikový otvor zabraňuje polykání vzduchu
  • Pro děti ve věku 0-6 měsíců, M (6 malých otvorů pro umělou kojeneckou výživu), neobsahuje BPA
  • Hodí se pro všechny lahvičky NUK Nature Sense

Savička NUK Nature Sense

  • Zvlášť v prvních měsících života věnujeme našim dětem zvýšenou pozornost. Neodmyslitelnou součástí této pozornosti je i krmení, zejména pokud mluvíme o přechodu z kojení na pití z lahviček, což může někdy pro matky představovat opravdovou výzvu. Abychom vás v tomto období co nejvíc podpořili, inspirovali jsme se přírodou a navrhli savičku tak přirozenou a podobnou matčině prsu jako nikdy předtím: Savičku NUK Nature Sense. Tato novinka s několika malými otvory místo jednoho velkého zajišťuje hladký a přirozený průtok pro vaše miminko. Takže se dítě bude cítit příjemně a bezpečně, což pomůže s jednodušším přijetím lahvičky.
  • Inspirováno přírodou: co dělá tuto savičku tak speciální?
  • Nezáleží na tom, jestli se snažíte jen přikrmovat, nebo ukončit kojení – mnoho dětí má s přechodem na lahvičku problém. A přesně tady se savičky NUK Nature Sense dostávají do hry: několik malých otvorů zajišťuje proudění mléka stejně, jako je tomu u matčiných mléčných kanálků, takže si dítě užije hladký a přirozený tok mléka, navíc, s pohodlným a přirozeným přisátím díky extra široké opoře pro rty. Inovativní antikolikový otvor umožňuje přirozené pití bez přestávek a zabraňuje tak polykání vzduchu. Mimořádně měkká zóna savičky je flexibilní a přizpůsobuje se ústům podobně jako bradavka.

Tato savička přinese při krmení plno radosti nejen vašemu potomkovi, ale také vám. Z našeho inovativního výrobku může díky těžit celá rodina.

Věk od narození do 6 měsíců
záruka 2 roky
Země původu Německo
Pro koho Kluky a holky, Miminka (0-12 měsíců)

Ke stažení