Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Nuk Sterilizátor do mikrovlnky Plus

prodej skončil
Značka
Kód výrobce
NUK 10256444
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží
Tento produkt si již zakoupilo 5 zákazníků

NUK Sterilizátor do mikrovlnky Plus

Miminka vyžadují důkladnou péči – předevšim v oblasti krmení. Aby bylo jednoduché vaše děti několikrát denně nakrmit a pokaždé mít k dispozici čistou a sterilizovanou lahvičku, vytvořili jsme NUK Sterilizátor do mikrovlnky, který účinně sterilizuje jakékoliv NUK výrobky během pouhých 4 minut.

Spolehlivé desinfikování během pouhých 4 minut

Speciálně navržený držák lahví umožní umístění až 4 lahví o obsahu 300 ml včetně přísluš

Ideální pro každodenní sterilizaci kojeneckých lahví (kromě PA láhví) a příslušenství, které jsou vhodné do mikrovlnné trouby.

Sterilizuje až čtyři lahve a příslušenství za pouhé čtyři minuty (nastavení výkonu na 1 000 wattů).

Snadná obsluha.

Součástí balení jsou kleště na lahve pro hygienické vyjmutí.

Pozor na minimální potřebnou velikost mikrovlnné trouby

Batolata jsou náročná – zejména na jídlo. Potřebují několik teplých jídel denně a jejich lahvičky a dudlíky musí být pokaždé čisté a sterilní.

Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby Micro Express Plus sterilizuje kojenecké lahve (PA láhve nejsou pro toto zařízení vhodné), jejich příslušenství (kromě dudlíků) a části prsní pumpy. S použitím páry dokáže sterilizovat až čtyři 300mililitrové lahve se širokým hrdlem zároveň a díky chytrému držáku jsou lahve ve správné poloze pro vysušení. Sterilizované předměty lze poté lehce vyjmout pomocí praktických kleští.

Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby NUK Micro Express Plus má pouhé tři součásti, a proto je jeho použití snadné. Vejde se do každé standardní mikrovlnné trouby s minimálním vnitřním prostorem o výšce 187 mm a šířce a hloubce 280 mm.

Současně je slučitelný a lze jej použít se standardními lahvemi všech tvarů a velikostí, pokud jsou z materiálu, který je možné vystavit působení mikrovlnného záření. Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby se hodí pro láhve všech tvarů a velikostí, které jsou vyrobeny z materiálů vhodných pro mikrovlnné trouby. Má průhledné víko a nyní se nově dodává s blokovacím systémem. Po skončení sterilizace jej stačí otřít hadříkem, a pokud by potřeboval vyčištění, lze jej umývat i v myčce nádobí.

Výrobky NUK jsou vyvíjeny na základě medicínských vědomostí a na základě zkušeností matek. Proto jsou všechny výrobky NUK označené značkou „NUK zkušenost PLUS". Tato znalost, odvozená z pochopení všedního života maminek a porodních asistentek, odlišuje výrobky NUK od konkurence a zároveň přispívá k tomu, aby každý náš výrobek učinil mateřství nejkrásnějším obdobím v životě ženy.Když v roce 1956 představil NUK první ortodontický dudlík vyvinutý profesorem doktorem Baltersem a zubním lékařem Müllerem, byl položen základní kámen značky, jejímž jediným cílem bylo uspokojovat zvláštní potřeby matek a dětí. V průběhu uplynulých pěti desítek let přerostly znalosti, které NUK nashromáždil, do jedinečné pokladnice zkušeností.

záruka 2 roky
Pohlaví Unisex
Věk Miminko (0-12 měsíců), Novorozenec (0-3 měsíce)
Rozměr (cm) 15 x 25 cm

Ke stažení