Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Philips Avent Digitální elektronická chůva 560

doprava zdarma
prodej skončil
Značka
Kód výrobce
AVN SCD560
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

Parametry Philips Avent SCD560/00

Popis produktu

Elektronická chůvička SCD560 s úctyhodným dosahem, přináší maximální pocit bezpečí pro vás i vaše dítě. Nejen že vám dopřeje ten nejčistší a nejspolehlivější zvuk, ale potěší také snímačem teploty, příjemným nočním světlem a ukolébavkami pro klidný spánek vašeho dítěte. Absolutní soukromí je samozřejmostí.

Úsporný režim

Automatický režim Smart ECO dokáže sám minimalizovat spotřebu energie a prodlužuje tak výdrž baterie. Čím blíže svému dítěti budete, tím menší množství energie bude k dokonalému spojení potřeba. Nabíjecí rodičovská jednotka vám tedy dopřeje až 18 hodin provozu.

Kontrolky nade vše

Díky této chůvičce budete mít o svém dítěti přehled, i když budete mít rodičovskou jednotku ztlumenou. To vše díky 3 LED kontrolkám, které zobrazí úroveň zvuku v blízkosti dítěte a dají vám vědět, co se v okolí dítěte odehrává a zda vaše děťátko něco netrápí.

Mějte přehled

S elektronickou chůvou SCD560 budete vždy vědět, na čem jste. Rodičovská jednotka vás totiž sama upozorní na to, zda je chůva v dosahu a zda jí nedochází baterie.

Snímá i teplotu pokoje

Už se nemusíte bát, že by vašemu dítěti něco chybělo. Tato chůvička ohlídá i teplotu v dětském pokoji. Pokud dojde ke změně podmínek, snímač teploty vám tuto změnu ihned oznámí na displeji rodičovské jednotky.

Krok sem, krok tam…

Chůvička SCD560 vám dopřeje tolik prostoru, kolik budete potřebovat. Už nebudete muset řešit každý krok, abyste se svým dítětem neztratili spojení. Uvnitř má dosah krásných 50, venku dokonce neuvěřitelných 330 metrů!

Vše pro klidný spánek

Prostřednictvím této chůvičky můžete svému miminku vytvořit ideální atmosféru pro klidný spánek – zapnout noční světlo, nebo pustit jednu z pěti ukolébavek.

Mluvte na dítě

Nyní svoje děťátko hravě ztišíte i na dálku. Stačí jediné stisknutí tlačítka a konejšivá slůvka se ponesou přímo k ouškům vašeho dítěte. Uklidňující hlas dokáže zázraky.

100% soukromí

S touto chůvičkou si můžete být jisti, že vaše dítě uslyšíte pouze vy. Technologie DECT vám dopřeje absolutní soukromí bez rušení jinými zařízeními.

Křišťálově čistý zvuk

Vašim uším neunikne vůbec nic. Každé zasmání, škytnutí i sebemenší zamumlání uslyšíte naprosto čistě a zřetelně.

Rozměr (cm) 22 x 9,5 x 15,5 cm
Věk od narození do 1 roku
Pro koho Kluky a holky, Miminka (0-12 měsíců)
záruka 2 roky

Ke stažení