Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Philips Avent Digitální elektronická chůva 570

doprava zdarma
prodej skončil
Značka
Kód výrobce
AVN SCD570
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

Parametry Philips Avent SCD570/00

Popis produktu

Elektronická chůvička DECT SCD570 s úctyhodným dosahem, přináší nejspolehlivější spojení s vaším dítětem. Nejen že vám dopřeje ten nejčistší zvuk a upozornění vibracemi, ale potěší také snímačem teploty, příjemným nočním světlem a ukolébavkami pro klidný spánek vašeho dítěte. Absolutní soukromí při sledování vašeho dítěte je samozřejmostí.

Úsporný režim

Automatický režim Smart ECO dokáže sám minimalizovat spotřebu energie a prodlužuje tak výdrž baterie. Čím blíže svému dítěti budete, tím menší množství energie bude k dokonalému spojení potřeba. Nabíjecí rodičovská jednotka vám tedy dopřeje až 18 hodin provozu.

Kontrolky nade vše

Díky této chůvičce budete mít o svém dítěti přehled, i když budete mít rodičovskou jednotku ztlumenou. To vše díky 5 LED kontrolkám, které zobrazí úroveň zvuku v blízkosti dítěte a dají vám vědět, co se v okolí dítěte odehrává a zda vaše děťátko něco netrápí.

Mějte přehled

S elektronickou chůvou SCD570 budete vždy vědět, na čem jste. Rodičovská jednotka vás totiž sama upozorní na to, zda je chůva v dosahu a zda nedochází baterie.

Snímá i teplotu pokoje

Už se nemusíte bát, že by vašemu dítěti něco chybělo. Tato chůvička ohlídá i teplotu v dětském pokoji. Pokud dojde ke změně podmínek, snímač teploty vám tuto změnu ihned oznámí na displeji rodičovské jednotky.

Krok sem, krok tam…

Chůvička SCD570 vám dopřeje tolik prostoru, kolik budete potřebovat. Už nebudete muset řešit každý krok, abyste se svým dítětem neztratili spojení. Uvnitř má dosah krásných 50, venku dokonce neuvěřitelných 330 metrů!

Vše pro klidný spánek

Prostřednictvím této chůvičky můžete svému miminku vytvořit ideální atmosféru pro klidný spánek – zapnout noční světlo, nebo pustit jednu z ukolébavek.

Mluvte na dítě

Nyní svoje děťátko hravě ztišíte i na dálku. Stačí jediné stisknutí tlačítka a konejšivá slůvka se ponesou přímo k ouškům vašeho dítěte. Uklidňující hlas dokáže zázraky.

100% soukromí

S touto chůvičkou si můžete být jisti, že vaše dítě uslyšíte pouze vy. Technologie DECT vám dopřeje absolutní soukromí bez rušení jinými zařízeními.

Křišťálově čistý zvuk

Vašim uším neunikne vůbec nic. Každé zasmání, škytnutí i sebemenší zamumlání uslyšíte naprosto čistě a zřetelně.

Upozornění vibracemi

Přizpůsobte si chůvičku tak, aby byla ještě efektivnější. Tento model vám umožní nastavit si upozornění rodičovské jednotky a využít tichých a jemných vibrací.

Noční režim

Nenechte se rušit víc než je nutné. Stačí stisknout tlačítko ztlumení světla a automaticky se aktivuje noční režim. Ten sníží intenzitu displeje i hlasitost výstražných zvuků.

Rozměr (cm) 22 x 9,5 x 15,5 cm
Vhodné od narození do 1 roku
Pohlaví Unisex
Věk Miminko (0-12 měsíců), Novorozenec (0-3 měsíce), Batole (1-2 roky)
záruka 2 roky

Ke stažení