Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Philips Avent Digitální elektronická chůva 580

doprava zdarma
prodej skončil
Značka
Kód výrobce
AVN SCD580
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

Parametry Philips Avent SCDSCD580/00 Bílá

Popis produktu

Elektronická chůvička SCD580 s úctyhodným dosahem přináší nejspolehlivější spojení s vaším dítětem. Nejen, že vám dopřeje ten nejčistší zvuk a upozornění vibracemi, ale potěší také snímačem teploty a vlhkosti, příjemným nočním světlem s projekcí hvězdné oblohy a přehráváním MP3 souborů pro klidný spánek vašeho dítěte. Absolutní soukromí při sledování vaší ratolesti je samozřejmostí.

Úsporný režim

Automatický režim Smart ECO dokáže sám minimalizovat spotřebu energie a prodloužit tak výdrž baterie. Čím blíže svému dítěti budete, tím menší množství energie bude k dokonalému spojení potřeba. Nabíjecí rodičovská jednotka vám tak dopřeje až 18 hodin provozu.

Kontrolky nade vše

Díky této chůvičce budete mít o svém dítěti přehled, i když budete mít rodičovskou jednotku ztlumenou. Kontrolky totiž zobrazí úroveň zvuku v dětském pokoji a dají vám tak vědět, jaké zvuky dítě vydává.

Mějte přehled

S elektronickou chůvou SCD580 budete vždy vědět, na čem jste. Rodičovská jednotka vás totiž sama upozorní na to, zda je chůva v dosahu a zda nedochází baterie.

Snímá i podmínky v pokoji

Už se nemusíte bát, že by vašemu dítěti něco chybělo. Tato chůvička ohlídá teplotu i vlhkost v dětském pokoji. Pokud dojde ke změně teploty, kombinovaný snímač vlhkosti a teploty vám tuto změnu ihned oznámí na displeji rodičovské jednotky.

Krok sem, krok tam…

Chůvička SCD580 vám dopřeje tolik prostoru, kolik budete potřebovat. Už nebudete muset řešit každý krok, abyste se svým dítětem neztratili spojení. Uvnitř má dosah krásných 50, venku dokonce neuvěřitelných 330 metrů!

Mluvte na dítě

Nyní svoje děťátko hravě ztišíte i na dálku. Stačí jediné stisknutí tlačítka a konejšivá slůvka se ponesou přímo k ouškům vašeho dítěte. Uklidňující hlas dokáže zázraky.

Vše pro klidný spánek

Prostřednictvím této chůvičky můžete svému miminku i na dálku vytvořit ideální atmosféru pro klidný spánek. Ukolébejte jej promítáním hvězdné oblohy, hřejivou září uklidňujícího nočního světla nebo třeba přehráváním MP3 skladeb dle vlastního výběru. Oblíbená ukolébavka pomůže vašemu dítěti rychleji usnout.

100% soukromí

S touto chůvičkou si můžete být jisti, že vaše dítě uslyšíte pouze vy. Technologie DECT vám dopřeje absolutní soukromí bez rušení jinými zařízeními.

Křišťálově čistý zvuk

Vašim uším neunikne vůbec nic. Každé zasmání, škytnutí i sebemenší zamumlání uslyšíte naprosto čistě a zřetelně.

Upozornění vibracemi

Přizpůsobte si chůvičku tak, aby byla ještě efektivnější. Tento model vám umožní nastavit si upozornění rodičovské jednotky a využít tichých a jemných vibrací.

Noční režim

Nenechte se rušit víc než je nutné. Stačí stisknout tlačítko ztlumení světla a automaticky se aktivuje noční režim. Ten sníží intenzitu displeje i hlasitost výstražných zvuků.

Rozměr (cm) 22 x 9,5 x 15,5 cm
Věk od narození do 1 roku
Pro koho Kluky a holky, Miminka (0-12 měsíců)
záruka 2 roky

Ke stažení