Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Play-Doh DohVinci Ledové království Frozen - B4937

Nechte svou kreativitu zazářit při výzdobě pokoje inspirované Ledovým královstvím od Disneyho!

Ozdobte libovolný prostor pomocí této úžasně funkční nástěnky s Elsou a Olafem. Nástěnku ozdobte zářivými 3D čarami pomocí styleru a tub Deco Pop. Jednoduše si vyberte barvu, vymačkněte do styleru, pak stiskněte, kreslete a nechte zazářit svou představivost! V této sadě je zářivě bílá tuba Deco Pop, pomocí které nakreslíte sníh a led. Na nástěnku si můžete kamkoliv přidat sněhové vločky podle svého vkusu! Až bude plná zářivých kreseb, přidejte fotografie, poznámky a další upomínky, pak ji usaďte na rovný povrch, aby si ji všichni mohli prohlédnout! Dostupné ve dvou variantách provedení, lišících se barvami tub v sadě + tvarem rámečku.

Pohádka Ledové Království: Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě.

Plastelína je zábavná kreativní hračka, se kterou si vaše dítě užije spoustu legrace. Je to modelovací hmota, vhodná pro každou holčičku i kluka.

  • Rozměry balení (š v h): 30,5 x 30,5 x 5cm
  • Hmotnost 1 tuby: 56g
  • 2 varianty provedení: viz. obrázek
  • Obsah balení: zářivě bílá tuba Deco Pop, aplikační pistole, sněhové vločky, barevná tuba 3ks

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky

Hračka je vhodná pro děti od 6 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Věk od 6 let
Pro koho Holky
záruka 2 roky

Ke stažení

Související produkty

akce
Skladem - U Vás již 19.1.
-34% 599 Kč
395 Kč