Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Safari Ltd Tuba - Indiáni

akce
Dostupnost
Skladem 5 a více kusů
U Vás již 21.11.
Sleva 16%
329 Kč
275 Kč
Značka
Kód výrobce
SFR SFS680304
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží
Tento produkt si již zakoupili 2 zákazníci

Skvěle doplní povídání o americké historii, domorodých kmenech či dobyvatelských cestách počínajících výpravami Kryštofa Kolumba. Tuba Indiáni se hodí také do severoamerického Montessori kontinent boxu.

Pokud si vytisknete fotografii všech modelů, může dítě přiřazovat figurky k jejich obrázkům. Fotografii přímo od výrobce najdete zde.

Inspiraci na téma kontinent boxů (včetně obsahu severoamerického) najdete zde.

Na oficiálním blogu firmy Safari Ltd. si pro práci s touto tubou můžete stáhnout karty.

Slovníček/obsah tuby:

Fire – oheň

Powhatan Woman Cooking – žena z kmene Powhatan při vaření

Fox – liška

Deer Hide – jelení kůže

Bear – medvěd

Dugout Canoe – kánoe z vydlabaného kmene

Powhatan Warrior with Battle Club – powhatanský bojvník s kyjem

Pocahontas – Pocahontas

Powhatan Hunter with Bow – powhatanský lovec s lukem

Whunsoncock – náčelník Wahunsenacawh

Powhatan Woman with Baby – powhatanská žena s dítětem

Deer – jelen  

  • Velikost figurek: 4-7,5 cm
  • Doporučený věk: 3+

 

Safari ltd. Toobs

  •           Rozměr tuby 5 x 5 x 33cm
  •           Každá figurka je detailně navržená a ručně malovaná
  •           Balení se dá používat opakovaně, dítko tak má perfektní krabičku, do které může repliky opět uklidit.
  •           Zeměkoule na vrchu balení se točí a tím si celé balení ještě více přiláká pozornost dítka.
  •           Safari Ltd. je firmou ekologickou, které záleží na bezpečí našich dětí a planety. Také proto jsou všechny výrobky bez ftalátů a jsou velmi důkladně testovány.

 

Safari Ltd. – popis firmy

Safari Ltd. je americká firma zaměřená na výrobu ekologických hraček. Na jejím počátku v roce 1982 byla dětská karetní hra na téma ohrožené druhy zvířat. V roce 1986 firma podepsala licenční smlouvu s Carnegie Museum of Natural History. Tato licence umožnila vyrábět autentické modely dinosaurů ve spolupráci s jejich nejlepšími paleontology. S postupným rozrůstáním firmy se začala rozšiřovat i série modelů, které se už neomezovaly jen na dinosaury, ale nabízely pohled na celý svět.

Hlavní myšlenkou firmy Safari Ltd. je „učit se hrou“. Navrhuje figurky zvířat tak, aby byly naprosto autentické a svou kvalitou co možná nejvíce odpovídaly skutečnosti. Díky svému ručnímu zpracování je každý výrobek jedinečný. Vzhledem k stále novým vědeckým objevům jsou figurky neustále aktualizovány, mají tak pozitivní vliv na vzdělávání dítěte v oblasti přírody a její ochrany. I proto jsou velmi oblíbenou vzdělávací pomůckou pedagogů celého světa. Touto koncepcí si firma Safari Ltd. vysloužila řadu ocenění za podporu vzdělanosti a význam ochrany životního prostředí a ohrožených druhů.

V současné době firma Safari Ltd. nabízí nejen samostatné modely, ale i figurky, které jsou tématicky zařazeny do sad, a to podle oblastí, kde se vyskytují, nebo podle svého živočišného druhu. Můžete se tak detailně seznámit se zvířaty Arktidy, pouště, oceánu a jiných oblastí, nebo zkoumat druhy žab, motýlů, velryb a spousty dalších. Safari Ltd. však neopomíjí ani svět lidí a jeho historii a dílo, a tak můžete poznat nejvýznamnější stavby světa, občanskou válku v Americe, idiány, pravou africkou vesnici, ale dokonce i dopravní prostředky a vesmír. Pro opravdové sběratele jsou k dispozici rozšířené sady!

Samostatnou kapitolou výrobků firmy Safari Ltd. jsou produkty z kolekce Safariology. Jedná se o soubor pomůcek do přírody a  modely pro pozorování života živočichů a rostlin. Tato kolekce zahrnuje dalokohledy, kompasy, krabičky na brouky, lupy a spoustu dalších nástrojů pro bádání, ale i životní cykly několika druhů zvířat a rostlin, jako je např. mořská želva, kuře, komár, včela, či fazole, ba dokonce i vývoj člověka od svého prapočátku až dodnes.

Po tři generace firma Safari Ltd. pokračuje kupředu s jasnou vizí. Rok co rok vytváří stále nové hračky, které vzdělávají a ukazují našim dětem kouzla života na této planetě.

záruka 2 roky
Věk od 3 let
Počet dílků 12
Šířka balení 5.00 cm
Výška balení 5.00 cm
Délka balení 33.00 cm
Hmotnost balení 0.13 kg
Pro koho Kluky a holky

Ke stažení