Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Seva City Mini 2 - Poškozený obal

prodej skončil
Značka
Kód výrobce
SEV 0301-33 _OBAL
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

Seva City Mini 2 - Poškozený obal 

Stavebnice Seva City mini 2 plast 233ks v krabici 31,5x16,5x7,5cm

Popis produktu

Stavebnice SEVA CITY Mini 2 obsahuje 233 dílků, kde jsou i obsaženy tří unikátní blikající LED moduly. Jedná se o druhou stavebnice SEVA v historii, která má blikající LED moduly. Stavebnice SEVA CITY Mini 2 díky unikátním LED modulům poskytne mnohem větší zábavu. LED moduly mají červenou, zelenou a bílou barvu. Postavte si ze SEVA CITY Mini 2 nákladní auto, věž pro plavčíka nebo cokoliv dle Vašich představ či představ Vašich dětí.

Vhodné pro děti od 4 let.

Všechny díly stavebnice SEVA jsou pro děti zcela bezpečné, neobsahují žádné škodlivé látky ani ftaláty. Základem stavebnice jsou dva druhy dílů - modré a bílé plastové spojky, které se zasouvají do sebe a vytváří se 3D síť čtverců. Hotová konstrukce se může vyplnit plochými výplněmi. Všechny stavebnice SEVA jsou navzájem kompatibilní, mohou se vzájemně míchat a tím umožnit vytváření větších stavby. Věková hranice není nijak omezená, i přesto výrobce doporučuje stavebnici pro děti od 4 let,  za dozoru rodičů si s ní vyhrají i děti mladší. A když přeskočíme školku a školu, zjistíme, že si ze stavebnice Seva rádi staví i rodiče a prarodiče.

Počet dílů stavebnice: 233 dílků

Stavebnice SEVA CITY MINI 2 je vhodná pro děti od 4 let.

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2009 oslavila svoje 30. výročí. SEVA se již nevyrábí pouze v modrobílém provedení, ale existuje spoustu dalších barevných provedení. Série SEVA CITY je vyráběna v pestrých a veselých barvách. Konkrétně je to kombinace bílých křížových spojek a zelených a fialových dílků. Dívčí SEVA je vyráběna v dívčích barvách, nebo SEVA Army ve vojenských barvách.

Parametry produktu

Souhrn

Věk od ? 4 letopravit

Počet dílků ? 233 ksopravit    

POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.

Počet dílků 233
Vhodné od 4 let
Země původu ČR
Pohlaví Kluk
záruka 2 roky

Ke stažení

Související produkty

Skladem - U Vás již 30.9.
-25% 1 699 Kč
1 259 Kč