Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Smart Trike Odrážedlo auto All in one zelené

prodej skončil
Značka
Kód výrobce
SMT 3812506
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

Odrážedlo All in One 2v1 v sobě zahrnuje nejen odrážedlo v podobě autíčka, ale i koloběžku. Dá se poskládat velmi jednoduchým způsobem. Odrážedlo 2v1 roste spolu s dítětem od 14 do 24 měsíců, ale využije ho i déle. Dětské odrážedlo se dá využít 2 způsoby, proto je to velmi oblíbená hračka nejen mezi dětmi, ale i mezi rodiči. Jako rodič jistě oceníte fakt, že s odrážedlem All in One se děťátko zahraje od 14 do 24 měsíců nebo i déle. Vaše děťátko sedí na odrážedle pohodlně a bezpečně. Má 4 gumová kolečka, které zajišťují tichou a hladkou jízdu.

Když má dítě 14 měsíců, odrážedlo smarTrike využívá jako klasické odrážedlo. Má podobu autíčka v zelené barvě, s moderním designem. Dítě si užívá samostatnou jízdu může se vydat na průzkum okolí nebo na procházku s rodiči. Odráží se nožkami od země a posiluje svalstvo nohou. Zajímavostí tohoto odrážedla je to, že se dá velmi jednoduše přeměnit na dětskou koloběžku. Tu dítě využije od 24 měsíců. Při této přeměně se jednoduše sedací část nastaví do svislé polohy. Dítě stojí jednou nohou na odrážedle a druhou se odráží od země. Koloběžka má 4 kola, proto je stabilnější než klasické dvoukolové koloběžky.

Odrážedlo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, má pevnou kovovou konstrukci. Kola odrážedla jsou pryžové, mají tichý chod pro příjemnou jízdu. Odrážedlo pro děti přispívá k motorickému a fyziologickému rozvoji dítěte. Pohyb na čerstvém vzduchu buduje u dětí lásku k aktivnímu způsobu života. Odrážedlo smarTrike All in One v sobě spojuje několik inovační myšlenky, díky čemuž má opravdu velké využití v průběhu života dítěte. Jízda na odrážedle jako na autíčku nebo jízda na koloběžce jsou činnosti, které milují děti na celém světě. Zelená barva upoutá oči každého děťátka.

Výrobce smarTrike vám nabízí jedinečnou hračku, ve které se spojuje funkce odrážedla a koloběžky. All in One děti využijí velmi dlouhou dobu, díky kvalitním materiálům vydrží dlouhá léta. Výrobce smarTrike je celosvětově nejprodávanější a navíc oceňovaný výrobce dětských tříkolek a odrážedel. Na trhu působí již dekádu, a jako první výrobce přišel s inovací výškově nastavitelné rukojeti pro rodiče. Je to světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek. S miliony tříkolek prodaných každoročně je jednoznačně zárukou léty ověřené kvality, originality a bezpečnosti.

Vlastnosti

  •     kvalitní gumová kolečka
  •     tichý chod a hladká jízda
  •     pohodlné sedadlo
  •     možnost přeměny odrážedla na koloběžku
  •     2 hračky v 1
  •     extra pohodlí při jízdě dítěte
  •     roste spolu s dítětem od 14 měsíců
  •     příjemné zelené zbarvení

 

záruka 2 roky
Vhodné od 1 do 2 let
Šířka balení 33 cm
Výška balení 37 cm
Délka balení 70 cm
Hmotnost balení 10.80 kg
Pohlaví Unisex
Věk Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let)

Ke stažení