Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Smart Trike Odrážedlo Springo zvířátko kravička

prodej skončil
Značka
Kód výrobce
SMT 9002400
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

Odrážedlo smarTrike Spring Farm je krásné skládací dětské odrážedlo s motivem kravičky, které je vhodné pro holčičky i chlapce ve věku od 12 měsíců, a rostou s ním až do 3 let. Dětské odrážedlo Spring Farm je perfektní kombinací pohupovadla a odrážedla v jednom. Příznivě působí na fyziologický a motorický vývoj vašich ratolestí a pomáhá při budování sebejistoty a stability při prvních krocích. Děti milují jízdu na odrážedle, při které se vyřádí do sytosti. Volant odrážedla má vůli do stran 30°.

Pohupovací systém spolu s kolečky, které pohlcují otřesy spolu vytvářejí skvělou pomůcku pro děti na hru v interiéru či exteriéru. Jednoduchým způsobem se dá toto odrážedlo složit na zlomek jeho velikosti a vzít s sebou kamkoli. Je to skvělá hračka, která připraví vaše dítě na jeho první tříkolku či kolo. Dětské odrážedlo má v přední části plyšovou hlavu kravičky, a dítě si svou novou pomůcku okamžitě zamiluje. Dětské odrážedlo smarTrike Spring Farm je vyrobeno z kvalitních a pevných materiálů kombinace pevné kovové konstrukce a kvalitního plastu. Nosnost odrážedla je 20 kg.

Díky svým kolečkům otočným o 360 stupňů je jízda na odrážedle pro dítě velkou zábavou. Výrobce smarTrike je celosvětově nejprodávanější a nejvíce oceňovaný výrobce dětských tříkolek a odrážedel, které rostou s vaším dítětem. Na trhu působí již dekádu a jako první přišel s technologií nastavitelné rukojeti pro rodiče. Výrobce smarTrike je světový lídr v prodeji a produkci a inovacích dětských tříkolek a odrážedel. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zaručeně zárukou kvality.

Vlastnosti

  • pohupování v pohybu pro posilování svalstva nohou a stability
  • otočná kolečka otáčející se o 360 stupňů pro snadné ovládání
  • ergonomické sedadlo se zakřivením, které zajišťuje dítě při jízdě a je bezpečné
  • jednoduché skládání a přenášení
  • nebroušené kolečka na jízdu v interiéru i exteriéru
  • nosnost do 20 kg

   

záruka 2 roky
Vhodné od 1 do 3 let
Šířka balení 39.5 cm
Výška balení 29 cm
Délka balení 25.5 cm
Hmotnost balení 3.15 kg
Pohlaví Unisex
Věk Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let)
materiál Kov

Ke stažení