Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Smoby Žehlící prkno a žehlička s příslušenstvím

prodej skončil
Značka
Kód výrobce
SMB SM 330104
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

Žehlicí prkno pro děti s dětskou elektronickou žehličkou Clean potěší malé domácí pomocníky ve věku od 3 let. Dětská deska na žehlení je pevná a její povrch je příjemný na dotek, čímž zaručuje dlouhodobou a příjemnou zábavu pro vaše dětičky. Díky použití vysoce kvalitních a odolných plastových materiálů vypadá dětské žehlicí prkno velmi autenticky. Díky elektronické žehličce Clean se zvukem bude žehlení probíhat jako ve skutečnosti. Zvuk napařování se aktivuje po stlačení tlačítka na žehličce. Žehlička pro děti vydává 2 rozdílné zvuky v závislosti na tom, zda je povrch rovný nebo ne. Po několika sekundách se zvuk napařování automaticky vypne. Součástí setu na žehlení je i 9 doplňků, které vašemu malému pomocníkovi žehlení usnadní a zpříjemní.

Dětský žehlicí prkno je provedeno v bílo-zeleno-šedé barevné kombinaci, která spolu dokonale ladí. Deska na žehlení pro děti působí velmi moderně a vypadá skutečně realisticky. Má pevnou konstrukci a dá se jednoduše složit. Povrch žehlícího prkna je ozdoben jemným motivem rozkvetlých stromů, díky čemuž bude žehlení pro děti mnohem zábavnější a radostněji. Žehlicí prkno má i stojan na položení žehličky a prostor na připnutí 5 štipčekov ve tvaru kytičky. Rozměry žehlícího prkna pro děti jsou 69*23*49 cm, výška plochy na žehlení je 49 cm. Součástí žehlící výbavy je i elektronická žehlička Clean, která je realistickou kopií originálu a 2 zelené věšáky pro zavěšení vyžehlené prádla.

Dětská žehlička je replikou skutečné, a proto si malí pomocníci mohou regulovat i potřebnou teplotu pro žehlení. Žehlička funguje na 2 baterie AA/LR6, které nejsou součástí dětské žehlící sady. Součástí výbavy na žehlení pro děti je i rozprašovač. Díky dětské žehlicím prkně s elektronickou žehličkou Clean mohou děti žehlit oblečení přesně jako jejich maminky. Společným žehlením vytváříte u dětí od malička návyky na pořádek a ukazujete jim, že žehlení může být i zábavné. Smoby je francouzská renomovaná společnost s dlouholetou tradicí, zabývající se výrobou kvalitních dětských hraček pro vaše děti. Všechny hračky splňují evropská kritéria kvality a bezpečnosti.

Rozměr (cm) 69 x 23 x 48,5 cm
Vhodné od 3 let
Země původu EU
Pohlaví Holka
záruka 2 roky

Ke stažení