Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Sylvanian Families Město smetánková zmrzlinárna

Dostupnost
Skladem 2 kusy
U Vás již zítra
Sleva 20%
649 Kč
515 Kč
Kód výrobce
SFS 10396008
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

Sylvanian Families Město smetánková zmrzlinárna

Kolekce Město představuje nový Obchod se smetánkovou zmrzlinou. Krásná budova v nebesky modré barvě je vyhledávaným obchodem v celém městě. Maminka z rodiny Javorových kočiček tady zmrzlinu prodává. Zmrzlinové kopečky můžete vložit do kornoutu a užít si lahodné osvěžení.

Obchodní dům je elegantně navržen s nádhernými reliéfy. Prostor obchodu můžete rozšířit pomocí stropní desky a uličky. Část obchodu je možné umístit do tramvaje a to tak, že na tramvajovou otevřenou boční část vložíte markýzy a zábradlí z obchodu se zmrzlinou. Můžete si vytvořit vlastní městskou část kombinací tohoto obchodu s dalšími budovami v městské řadě.

  • Sada obsahuje: budova, 4 x zmrzliny, pult, stůl, kornout, želatina, plot, želatinový stojan.
  • Historie: Postavičky Sylvanian Families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985 a okamžitě se staly hitem. Od té doby byly úspěšně distribuovány po celém světě. Na základě těchto postaviček byla vytvořena řada videoher, animovaných pohádek. V celém světě vyvolaly obrovské sběratelské nadšení. Postavičky Sylvanian Families byly původně lesní tvorové seskupení do rodin. Zpočátku to byli: bobři, ježci, myši, zajíci, medvědi... V posledních letech však přibyla i ostatní zvířátka jako jsou: kočky, psi, tučňáci, opice, koaly a surikaty. Ke všem těmto postavičkám je vždy možné dokoupit různé vybavení, domečky, autíčka …atd.
  • Věk: 3+
  • Materiál: plast, karton

Sada neobsahuje figurku.

  • Počet doplňků: 28
  • Počet figurek: 0
  • Rozměry balení: 28 x 17,5 x 14 cm
záruka 2 roky
Věk od 3 let
Šířka balení 28.00 cm
Výška balení 17.50 cm
Délka balení 14.00 cm
Hmotnost balení 0.77 kg
Pro koho Holky, Předškoláky

Ke stažení