Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

Tiny Love Lehátko 3v1 Rocker Napper Luxe

doprava zdarma
akce
prodej skončil
Značka
Kód výrobce
TLV 1804406130TL
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

TINY LOVE Houpací lehátko 3w1 Rocker Napper 

Výjimečné a inovativní řešení od TINY LOVE, multifunkční lehátko, houpatko a kolébka 3v1.

Dětské houpací lehátko od Tini Love Rocker Napper, které usnadňuje vašemu děťátku pohodlný přechod od hry ke spánku. Toto inovativní lehátko TINY LOVE Rocker Napper nabízí zábavný víceúčelový prostor pro vaše miminko, navíc vybavený poutavými hračkami.

Jemné pohyby houpacího křesla zklidňují Vaše miminko před spaním a rovná podložka bezpečné kolébky s vyvýšenými okraji zaručují jeho bezpečnost a pohodlí ve spánku. Křesílko lze také nastavit do pevné pozice, abyste mohli své miminko spokojeně nakrmit, nechat ho pohrát s visícími hračkami, nebo jen tak pozorovat dění v okolí.

Široká variabilita lehátka TINY LOVE Rocker Napper je jeho nespornou výhodou! Houpací křeslo se jednoduchým pohybem jedné ruky změní na pohodlnou kolébku. Zklidňující pohyb a příjemná hudba doprovázejí vaše miminko ve všech 3 ležících pozicích. Plochá podložka se zvýšenými okraji nabízí bezpečné a útulné prostředí pro klidný spánek. Roztomilá elektronická hračka s lehce nastavitelným ramenem.

Dětské houpací křesílko TINY LOVE Rocker Napper 3v1 je vybaveno vibračními pohyby, které by mohly pomoci Vašemu děťátku upravit jeho trávicí systém a nabídnout mu přitom maximální pohodlí. Dětský vývoj se nikdy nezastaví – rozvíjí se formou hry a dokonce i během spánku. Křesílko umožňuje miminku nejdříve hrát si samostatně a pak přirozeně usnout, aniž jste ho museli vyrušit. Nerušený spánek pomáhá rozvíjet emocionální inteligenci děťátka. Až pětina všech dětí trpí kolikou, a jejich rodiče trpí spolu s nimi …

Vlastnosti: - Houpací lehátko, který jedním, jednoduchým pohybem změníš v útulní kolébku s měkkou matrací. Možnost úplného rozložení (180°) tvoří perfektní místo na zdravý, klidný spánek

Lehátko jde nastavit do 3 pozici

 • Možnost houpaní nebo zvolení stabilní polohy
 • Jemné, uklidňující vibrace v celám lehátku
 • Aktivovaná přes dítě hudební hračka s melodiemi. Hračka může být nastavena pod libovolným úhlem, jde ji také otáčet o 180 stupňů, co umožní rodičům pohodlný přístup k dítěti
 • Roztomilé závěsné hračky – chrastící šnek a zrcadlo-květina

Kolotoč:

Atraktivním prvkem pro dítě je hudební hračka na pohyblivém rameni, kterou může aktivovat dítě. Hračka obsahuje několik melodií a dva stupně hlasitosti. Zvuk jde nastavit do 3 režimů:

 • Nepřetržitá hudba – zábavné melodie
 • Nepřetržitá hudba – uklidňující melodie
 • Hudba aktivovaná přes dítě nastane, když se dítě chytí jedné z hraček.

Na spodní straně velkého plastového květina s 4 plátky umístěno obrázky květiny a šneka, které blikají, kdy hraje hudba. U dvou plátků jsou upevněny kouzelné přívěsky – chrastící šnek a květina s bezpečným zrcadlem a látkovými šustícími prvky. Hračky upoutané jsou na pásky s suchým zipem, co umožní jejich odstranění a nahrazení jinými hračky, aby hra byla pestrá.

Technické parametry:

 • Vhodné pro děti od narození
 • Nosnost: do 18 kg
 • Barva: šedá/krémová
 • Rozměry (D x Š x V): 70 × 46 × 40 cm
 • Hmotnost: 5 kg
 • Hmotnost balení: 5.8 kg

 

záruka 2 roky
Věk od narození
Šířka balení 74.00 cm
Výška balení 45 cm
Délka balení 18 cm
Pro koho Kluky a holky, Miminka (0-12 měsíců)

Ke stažení