Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

TrueLife chůvička NannyCam H32

Dostupnost
Dočasně nedostupný
2 590 Kč
Značka
Kód výrobce
TRU NANNYH32
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

Využijte všech předností video chůvičky NannyCam H32 od firmy TrueLife. Nabízí čistý a jasný obraz na 3,2 palců velkém barevném displeji ve dne i v noci, kvalitní obousměrný přenos audia a další vychytávky, jako je pokojový teploměr, úsporný režim či USB dobíjení. Tato video chůvička se stane nepostradatelnou a praktickou pomůckou při hlídání vaší ratolesti.

Perfektní dosah

Mějte svého drobečka vždy na očích. Ve volném prostranství se můžete spolehnout na stabilní signál v dosahu 300 metrů, v bytě přenos funguje do vzdálenosti 100 metrů.

Špičkový obraz ve dne v noci

Technologie jsou tu od toho, aby vám pomáhaly. Využijte model NannyCam H32 a mějte přehled o všem, co vaše děťátko dělá, na barevném, 3,2 palců velkém LCD displeji, který vám dopřeje čistý a jasný obraz nejen ve dne, ale díky automaticky se aktivujícím infračerveným LED diodám i v noci.

Celodenní provoz

Celých 24 hodin mimo zdroj napětí? Ano! Baterie rodičovské základny má takovou výdrž, že vám v režimu VOX dopřeje živý přenos po celý jeden den.

Integrovaný teploměr

Kamera dostala do vínku i vestavěný snímač teploty, který na LCD displeji rodičovské základny zobrazí aktuální teplotu dětského pokojíčku. Budete tak mít vždy přehled o tom, zda je vašemu děťátku příjemně.

Obousměrný přenos zvuku

S modelem NannyCam H32 uslyšíte každé škytnutí i zasmání svého drobečka. Umožňuje totiž obousměrné audio – nejen, že uslyšíte, co se děje v dětském pokoji, ale vaše děťátko uslyší i vás. Nemusíte tedy přebíhat z místnosti do místnosti. Stačí stisknout tlačítko a dítě uklidnit na dálku, popřípadě si vypomoci jednou z integrovaných 8 ukolébavek, které chůvička nabízí.

USB dobíjení

Neomezujte se pouze na elektrické zásuvky. Chůvičku NannyCam lze dobíjet i přes klasickou powerbanku. Můžete ji proto bez problémů uložit třeba do kočárku na zahradě a nechat děťátko spinkat na čerstvém vzduchu.

Úsporný režim

Aktivujete-li na základně režim VOX, ušetříte spoustu energie. Tento úsporný režim je ideální např. při nočním hlídání - po chvíli ticha dojde k automatickému vypnutí displeje a omezení přenosu zvuku. Jakmile se však něco začne dít, chůvička vás na to bleskurychle upozorní.

Věk: 0+
Materiál: plast
Provozní teplota: -10 ~ 45°C
Baterie monitor: 3,7V Li-polymer 750mAh ( je součástí balení)
Rozlišení LCD displeje: 320x240 / 20fps
Rozměry rodičovské základny: 120 × 70 × 17 mm
Rozměry dětské základny: 67 × 106 × 25 mm
Rozměry balení: 15 x 18,5 x 7 cm

záruka 2 roky
Baterie Jsou součástí balení
Délka balení 15 cm
Šířka balení 18.5 cm
Výška balení 7 cm
Pohlaví Unisex
Věk Miminko (0-12 měsíců), Novorozenec (0-3 měsíce)
Vhodné od narození

Ke stažení