Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

TrueLife chůvička NannyCam V24

Dostupnost
Skladem 1 kus
U Vás již zítra
1 990 Kč
Značka
Doprava
ZDARMA
Kód výrobce
TRU NANNYV24
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží

Využijte všech předností video chůvičky NannyCam V24 od společnosti TrueLife. Nabízí čistý a jasný obraz ve dne i v noci na přehledném barevném displeji, kvalitní obousměrný přenos audia a další vychytávky, jako je pokojový teploměr, úsporný noční režim či USB dobíjení. Tato video chůvička se stane nepostradatelnou a praktickou pomůckou při hlídání vaší ratolesti.

Perfektní dosah

Mějte svého drobečka vždy na očích. Ve volném prostranství se můžete spolehnout na stabilní signál v dosahu 300 metrů, v bytě přenos funguje do vzdálenosti 100 metrů.

Špičkový obraz ve dne v noci

Technologie jsou tu od toho, aby pomáhaly. Využijte model NannyCam V24 a mějte přehled o všem, co vaše děťátko dělá. Na barevném, 2,4 palců velkém LCD displeji, který vám dopřeje čistý a jasný obraz nejen ve dne, ale díky automaticky se aktivujícím infračerveným LED diodám i v noci.

Celodenní provoz

Celých 24 hodin v režimu VOX mimo zdroj napětí? Ano! Baterie rodičovské základny má takovou výdrž, že vám skutečně dopřeje živý přenos po celý jeden den.

Integrovaný teploměr

Kamera dostala do vínku vestavěný snímač teploty, který na LCD displeji rodičovské základny zobrazí aktuální teplotu dětského pokojíčku. Budete tak mít vždy přehled o tom, zda je vašemu děťátku příjemně.

Obousměrný přenos zvuku

S modelem NannyCam V24 uslyšíte každé škytnutí i zasmání svého drobečka. Umožňuje totiž obousměrné audio – nejen, že uslyšíte, co se děje v dětském pokoji, ale vaše děťátko uslyší i vás. Nemusíte tedy přebíhat z místnosti do místnosti. Stačí stisknout tlačítko a dítě uklidnit na dálku, popřípadě si vypomoct i jednou z 8 ukolébavek, které chůvička nabízí.

USB dobíjení

Neomezujte se pouze na elektrické zásuvky. Chůvičku NannyCam lze dobíjet i přes klasickou powerbanku. Můžete ji proto bez problémů uložit třeba do kočárku na zahradě a nechat děťátko spinkat na čerstvém vzduchu.

Úsporný režim

Při aktivaci chytrého režimu VOX ušetříte mnoho energie. Tento úsporný režim je ideální např. při nočním hlídání - po chvíli ticha dojde k automatickému vypnutí displeje a omezení přenosu zvuku. Jakmile se ale začne něco dít, chůvička vás na to bleskurychle upozorní.

záruka 2 roky
Baterie Jsou součástí balení
Délka balení 14.5 cm
Šířka balení 17 cm
Výška balení 7 cm
Pro koho Kluky a holky, Miminka (0-12 měsíců), Nejmenší (1-3 roky)

Ke stažení