Zákaznická podpora 733 734 440, Po-Pá: 8-16:30

TrueLife teploměr Care Q7

Dostupnost
Dočasně nedostupný
690 Kč
Značka
Kód výrobce
TRU CAREQ7
vrácení zboží
30 dní na vrácení zboží
Tento produkt si již zakoupilo 14 zákazníků

Zapomeňte na zdlouhavé a nehygienické měření teploty klasickými rtuťovými i novodobějšími digitálními teploměry. Budoucnost měření je v bezkontaktních teploměrech! TrueLife Care Q7 pracující s technologií infračerveného záření měří přesně a výsledek budete mít během okamžiku!

Výsledek během vteřiny

Změřit teplotu malému dítěti bývá často oříšek. S tímto teploměrem to však bude hračka. Výsledek se vám zobrazí do jediné sekundy od stisknutí tlačítka!

Přesné měření

TrueLife Care Q7 je vybaven zpětným rozborem infračerveného paprsku, což je nová technologie, zaručující vysokou přesnost měření s odchylkou pouhých 0,2°C.

Podsvícený displej

Měření ve dne i v noci bude snadné a pohodlné díky podsvícenému LCD displeji. Nebudete tedy muset rozsvěcet, ani namáhavě zkoumat výsledek měření.

Úsporný provoz

Tento teploměr zvládne na jednu baterii až 40 000 měření. Je totiž velice úsporný a po použití se automaticky vypíná. Starosti s nabíjením tak můžete pustit z hlavy.

Paměť na naměřené hodnoty

Nezatěžujte svou paměť jednotlivými měřeními. Model Care Q7 si vše zapamatuje místo vás – automaticky totiž ukládá posledních 32 naměřených hodnot.

Signalizace zvýšené teploty

Zvukový signál upozorňující na zvýšenou teplotu upoutá vaši pozornost ještě dříve, než pohlédnete na displej. Hodnotu zvýšené teploty si navíc můžete nastavit dle aktuální potřeby.

Snadné ovládání

K ovládání teploměru vám bude stačit jediný prst. Nejen, že pouhým stiskem tlačítka změříte teplotu, ale jedním prstem budete díky rozložení tlačítek ovládat i veškeré nastavení teploměru.

Multifunkčnost

Model Care Q7 má mnohem širší možnosti použití, než by se na první pohled mohlo zdát. Kromě tělesné teploty jej můžete využít také k měření teploty prostředí, různých povrchů nebo tekutin.

záruka 2 roky
Baterie Jsou součástí balení
Délka balení 13 cm
Šířka balení 20 cm
Výška balení 5 cm
Pro koho Kluky a holky, Miminka (0-12 měsíců), Nejmenší (1-3 roky)

Ke stažení

Související produkty

Skladem - U Vás již 28.2.
139 Kč